COVID-19 Hakkında Genel DuyuruDeğerli İş Ortaklarımız,

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ülkemizde gün geçtikçe etkisini arttırmaya devam etmektedir. Öğrencilerimizin evden eğitim gördüğü, mühendis ve işçilerin bizleri korumak için araştırmalara ve üretime devam ettiği ve tüm sağlık çalışanlarının gece gündüz demeden hayatlarımızı kurtarmaya çalıştığı bu zorlu dönemin üstesinden gelmek için en etkili yolun sosyal mesafemizi korumak ve insan yoğunluğu azaltmak olduğunu, salgının alacağımız tedbirlerden daha güçlü olmayacağını açıkça öğrendik.

Bu sebeple 13 Nisan 2020 tarihinden itibaren merkez ve ofislerimizde esnek çalışma biçimine geçiyoruz. Operasyon işleyişimizde değişiklik olmadan, tüm ofislerimizde kişiler arası mesafeyi maksimuma çıkararak ve derinlemesine temizlik işlemlerinin devamını sağlayarak hizmetlerimize devam edeceğimizi bildirmek isteriz.

Canla başla çalışan tüm doktorlar, hemşireler, ilk yardım ekipleri, uzmanlar, işçiler, kamu çalışanları, lojistik ve gümrük sektöründeki tüm mesai arkadaşlarıma minnettarlığımı sunuyorum.

Geçirdiğimiz bu zor günleri hep beraber atlatmak dileğiyle.

Şenol Karagöz