top of page

S.S.S

CORALTXT.png

PETEK Coral için Sık Sorulan Sorular

PETEK Coral nedir?

PETEK Coral firmanızın gerçekleştirmiş olduğu tüm ithalat, ihracat, transit ve diğer belge işlemleri ile ilgili faturalarınızı, beyannamelerinizi, hesap ekstrelerinizi ve dosyalarınıza ait kayıt edilen elektronik arşivleri görmenize ve raporlamanıza imkan tanıyan bir web uygulama paketidir.

PETEK Coral'ı nasıl kullanmaya başlayabilirim?

PETEK Coral kimliği oluştur sayfası üzerinden yapacağınız başvuru talebi ile PETEK Coral'ı hesap bilgileriniz onaylandıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

PETEK Coral'a nerelerden erişebilirim?

PETEK Coral'a erişebilmek için tüm PC, Mac veya mobil cihazlardan www.petekgumruk.com/coral adresine gitmeniz ve PETEK Coral Kimliğiniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

PETEK Coral'ı kullanabilmek için nereden rehber bulabilirim?

PETEK Coral'ı en aktif biçimde kullanabilmek için firmalarımıza özel hazırladığımız PETEK Coral Kullanım Rehberini indirebilir, PETEK Atölye bölümünde kullanım videolarını seyredebilir veya instagram sayfamız üzerindeki kısa ipuçlarını paylaştığımız gönderilerimizi takip edebilirsiniz.

PETEK Coral kimliğimi nasıl değiştirebilir yada iptal edebilirim?

PETEK Coral Kimliğinizin e-posta bilgilerini değiştirmek veya hesabınızı iptal etmek istediğinizde coralid@petekgumruk.com adresinize yapmak istediğiniz işlemi e-posta atarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 18.06.2022

bottom of page