top of page

25 Yıldır Güvenle

1995'den beri farklı sektörlerdeki firmalarımızın ihtiyacına göre iş akışında hataya sebep vermeden 25 yıldır kurumsal yapımız ile butik hizmet veriyoruz.

IMG_0140_edited.jpg

1995 yılında 2 bilgisayar ve

4 personel ile başladığımız

bu yolculukta...

Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlığı adı altında ithalatçı ve ihracatçı firmalarımızın en büyük destekçisi ve yardımcısı olduk. 25 yıldır küçük postalardan büyük projelere kadar iş ayırmaksızın PETEK ekibi olarak büyük başarılarda imzamızın bulunmasından gurur duyuyoruz. 

"Büyüyen vizyonumuzda sizleride aramızda görmekten kıvanç duyarız."

 

Şenol Karagöz

Kurucu ve Onursal Başkan

Organizasyon şemasını ve personel eğitimlerini hizmetlerimize başlamadan tasarlayarak, günümüz ISO belgelerindeki kalite standartlarının şartlarının büyük bir kısmını henüz kuruluş aşamasındayken yerine getirdik.

Ortak.png
Ortak.png
Ortak.png
Ortak.png
Ortak.png

Bulduğumuzdan daha iyi bir gelecek bırakmak için çalışıyoruz.

Kağıdı en çok kullanan sektörlerden birinin içinde olmamıza rağmen kağıt kullanımımızı sıfıra indirmek için çalışıyoruz. Basılı kağıtları tekrar kullanıldıktan sonra ayrıştırma için hazırlıyor ve geri dönüştürülmek üzere geri dönüşüm merkezlerine götürüyoruz.

IMG_0100_edited_edited.jpg
IMG_0099_edited.jpg

Bizim için küçük doğamız için büyük adımlar.

220.000

Geçtiğimiz yıl ara dökümanlarımızın tamamını fiziksel arşiv yerine elektronik arşiv sistemimize aktarıp, 300'den fazla ağacın kesilmesine engel olduk.

↓%45

Ofislerimizdeki ışık kaynaklarını ve kullandığımız elektronik cihazları daha az enerji tüketenleriyle değiştirerek yıllık enerji tüketimimizi %45 azalttık.

3.000

Her yıl 3 tondan fazla kağıdı geri dönüşüm merkezlerine götürerek daha fazla ağacın yok olmamasına yardımcı oluyoruz.

bottom of page